1. Nové vozidlá
 2. Prehľad

RAV4 Plug-in Hybrid Dynamic

5-dv. SUV

RAV4 Plug-in Hybrid - Dynamic - 5-dv. SUV
Už od
53 990 €
 • Bezdrôtová nabíjačka mobilných telefónov
 • 18" brúsené zliatinové disky kolies
 • Dvere batožinového priestoru - otváranie pohybom nohy
4X4
2.5 Hybrid
306 k
5 s.
RAV4 Plug-in Hybrid - Dynamic - 5-dv. SUV
Biela - čistá

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/sk/sk

 • Dizajn

  Dizajn exteriéru

  Toyota RAV4 Plug-in Hybrid bola skonštruovaná pre výnimočný zážitok z jazdy a bol navrhnutá tak, aby vynikala. RAV4 Plug-in Hybrid v sebe spája robustný vzhľad plnohodnotného SUV s ostrým a dynamickým štýlom a eleganciou zároveň. Pod sofistikovaným dizajnom sa skrýva duálna pohonná jednotka v podobe našej hybridnej technológie štvrtej generácie a vysokokapacitný lítiovo‑iónový akumulátor, aby ste si užili okamžité zrýchlenie a špičkový dojazd.

 • Okamžitý výkon, bezkonkurenčná účinnosť

  Najnižšie emisie CO₂ vo svojej triede (22 g/km) a spotreba paliva (1,0 l/100 km) preukazujú, že RAV4 Plug‑in Hybrid pracuje s takou účinnosťou, ktorá zodpovedá bezproblémovému výkonu. Nový lítiovo‑iónový akumulátor s kapacitou 18,1 kWh znamená, že v čistom režime EV môžete prejsť až 75 km*. Palubná nabíjačka s výkonom 6,6 kW zabezpečí úplné nabitie akumulátora za 2,5 hodiny.

 • Kultivovaný a stále v spojení

  Štýlová kabína modelu RAV4 Plug‑in Hybrid predstavuje ideálne prostredie pre tichý, bezproblémový výkon. Športové kožené sedadlá a veľká panoramatická strecha zaručujú, že jazdy v priestrannom a kultivovanom interiéri budú bezstarostné a pohodlné, zatiaľ čo batožinový priestor s objemom 520 l predstavuje flexibilné miesto pre náklad s minimálnym narušením priestoru akumulátorom. Od head-up displeja a 9-reproduktorového systému JBL Premium Audio po bezdrôtové nabíjanie a sieťovú zásuvku 230 V poskytuje rafinovaný interiér RAV4 nekompromisný komfort a pohodlie.

 • PRIPRAVENÁ NA VŠETKO

  RAV4 Plug-in Hybrid disponuje 9“ dotykovou obrazovkou s naším najnovším multimediálnym systémom a integráciou smartfónu pre bezproblémový prístup k zábave a konektivite. Spolu s Apple CarPlay ™ a Android Auto ™ na ovládanie hudby, hovorov a ďalších funkcií vám aplikácia MyT pre smartfóny umožňuje skontrolovať úroveň nabitia batérie, naprogramujete si časy nabíjania a dokonca si viete vychladiť alebo vyhriať kabínu RAV4.

Celá obrazovka Zbaliť