1. Nové vozidlá
  2. AWDi Hybrid

UŽITE SI JAJDU

Užite si extra trakciu, keď sa potrebujete popasovať s cestou pred vami. Takže keď ide do tuhého, môžete pokračovať v jazde s istotou. Výkonný hybridný motor ponúka vynikajúcu spotrebu paliva a poskytuje najlepšie emisie CO2 vo svojej triede. Postavený bol tak, aby zvládol otázku „už sme tam?“ pri dlhších cestách. Corolla Cross sa postará o všetko, takže sa môžete sústrediť na to, na čom záleží.

Jazda bez stresu

Corolla Cross Hybrid, navrhnutá pre rovnováhu výkonu a praktickosti, je ideálna na odchody do školy, rodinné víkendy a všetko medzi tým. Vďaka vynikajúcemu pohonu všetkých kolies a skvelej spotrebe paliva si môže celá rodina užiť cestu bez stresu, nech ste kdekoľvek. Získajte úplnú istotu bez ohľadu na počasie a vychutnajte si vysoko agilný a pohotový výkon za volantom vďaka hybridnému systému piatej generácie od Toyoty. Efektívne SUV, skonštruované pre praktickosť rodinného života.

Pôžitok z jazdy

Vo vnútri vašej Corolly Cross si každý pasažier užije maximálnu stabilitu a jazdný komfort vďaka dostupnému viacprvkovému zaveseniu zadných kolies. Vychutnajte si vynikajúcu ovládateľnosť a urobte každý hrbol na ceste čo najhladší. Väčšia svetlá výška ponúka vyššiu jazdnú pozíciu, takže budete mať vždy dokonalý výhľad o svojom okolí. Či už sa pohybujete po meste alebo cestujete mimo ciest s malými deťmi vzadu, dorazíte do cieľa uvoľnení a spokojní s Corollou Cross.

 

Ako to funguje?

Vďaka našej novej 5. generácii hybridnej technológie je Corolla Cross našim doteraz najpokročilejším hybridom. Hybridy fungujú rovnakým spôsobom ako konvenčné vozidlo a ponúkajú špičkovú spotrebu paliva vo svojej triede bez toho, aby ste sa museli starať o dojazd. Tankujte ako obvykle, a pretože plne hybridné vozidlá Toyota sa nabíjajú sami, nemusíte ich dobíjať, aby ste si dobili batérie. To nie je všetko. Použite rekuperačné brzdenie na uskladnenie elektriny na neskôr pri brzdení alebo zotrvačnej jazde.