1. Nové vozidlá
  2. Hybridné elektrické vozidlá
  • INTELIGENTNÁ ELEKTRIFIKÁCIA

    Nová Corolla Hatchback nadväzuje na bohaté dedičstvo inovácií a dokonalosti hybridných elektrických vozidiel Toyota a prináša bezkonkurenčnú radosť z jazdy a hospodárnosť. Jej pohonné ústrojenstvo, ktoré sa samo nabíja a poskytuje výnimočné pohodlie, kombinuje neúnavný výkon benzínového motora s čistým a výkonným elektrickým pohonom v jednom nekompromisnom riešení s nízkymi emisiami.

Pohodlne a pod kontrolou

Kultivované jazdné vlastnosti novej Corolly Hatchback, s ktorou je radosť jazdiť, vylepšujú každú cestu s úplnou kontrolou a vysokou úrovňou sebaistoty vodiča. Jazdný komfort je vďaka tuhej konštrukcii karosérie modelu Corolla vynikajúci na každom type vozovky.

Vzrušenie z kontroly

Agilná, pohotová a neutrálne vyvážená Corolla má ľahké a priame riadenie a vyladené odpruženie kolies vpredu aj vzadu. Výsledkom je intuitívne spojenie medzi vozidlom a vodičom. Otočte volantom a reakcie Corolly sú okamžité a prirodzené, čo prináša uspokojivý a bezpečný zážitok z jazdy.

Elektrická energia bez problémov

Hybridný elektrický systém piatej generácie v modeli Corolla Hatchback je zatiaľ náš najpokročilejší. Pri používaní sa nelíši od bežného vozidla, ponúka však najlepšiu spotrebu paliva a nízke emisie bez toho, aby ste sa museli starať o dojazd. Tankujte ako zvyčajne. A keďže hybridy Toyota sú samonabíjacie, nevyžadujú pripojenie k sieti ani nabíjanie.