1. Nové vozidlá
  2. Záruka Toyota

Corolla Sedan Active

4-dv.

Corolla Sedan - Active - 4-dv.
Už od
21 190 €
  • Cloudová navigácia
  • Multimediálny systém Toyota Smart Connect
  • 7" multi-informačný displej
4X2
1.5 Dynamic Force (125 k)
Corolla Sedan - Active - 4-dv.
Biela - čistá

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/sk/sk

Cestné asistenčné služby

Naše vozidlá sú skonštruované tak, aby ste si užili množstvo rokov spoľahlivého a bezproblémového jazdenia. Môže sa však stať, že budete potrebovať pomoc, či už je to v dôsledku mechanickej poruchy, nehody alebo defektu. Ako súčasť nášho záväzku starostlivosti o zákazníkov je každé nové vozidlo kryté 3-ročnou zárukou Toyota Eurocare, čo znamená, že sa okamžite a bez problémov dostanete späť na cestu.

Kontakt:

V SR 0800 162 626

V zahraničí +420 221 586 626

Opravy

Nehody sa môžu stať dokonca aj tým najpozornejším vodičom. Našťastie, bez ohľadu na to, či ste boli účastníkom veľkej alebo malej nehody, môžete sa spoľahnúť na sieť autorizovaných servisov Toyota. Naši vyškolení technici sa zaväzujú poskytovať servisné služby „od začiatku do konca“, navrhnuté tak, aby obnovili pôvodný stav vášho modelu Toyota.

Technici vyškolení spoločnosťou Toyota opravia vaše vozidlo podľa najvyšších štandardov spoločnosti Toyota (NCAP, BSI atď.). Ak budete potrebovať náhradné diely, namontujeme iba originálne náhradné diely Toyota kryté minimálne 12-mesačnou zárukou. Pokiaľ je to možné, poskytneme vám náhradné vozidlo, aby ste mohli stále jazdiť.