1. Nové vozidlá
 2. Prehľad

Aygo X Comfort

5-dv.

Aygo X - Comfort - 5-dv.
Už od
15 790 €
 • 4 reproduktory
 • Trojramenný kožený volant
 • Digitálny otáčkomer
4X2
1.0 VVT-i 72 k
Aygo X - Comfort - 5-dv.
Biela - soľ

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/sk/sk

 • Dizajn

  Najžiadanejší crossover v meste

  Aygo X upúta okolie svojim výrazným a nezameniteľným dizajnom. Dvojfarebná karoséria podčiarkuje štýl, pričom z nej vyžaruje originalita a hravý charakter. Nápadné LED svetlomety jasne osvetľujú cestu, zatiaľ čo dizajn zadných svetiel si zachováva kultový tvar modelu Aygo. Vďaka impozantným 18" zliatinovým diskom kolies pod masívnymi blatníkmi má Aygo X širší postoj, takže kamkoľvek sa vydáte, zaujmete moderným a sebavedomým vzhľadom.

 • Poháňaný impulzom

  Inovácie, s ktorými môžete vziať mesto útokom. Toyota Aygo X je mimoriadne citlivá a ovládateľná, ideálna na jazdu v moderných mestách aj mimo nich. Vďaka vyvýšenej polohe za volantom si môžete bez obáv vychutnať pocit vysokej jazdy. Model Aygo X s dĺžkou len 3,7 metra a najlepším polomerom otáčania vo svojej triede je kompaktný, obratný a ľahko sa s ním parkuje – dokonca aj na rušných uliciach. Citlivá automatická prevodovka bez problémov reaguje na váš štýl jazdy a plynulé radenie uľahčuje a spríjemňuje jazdu po meste.

 • Objem, ktorý vás prekvapí

  Aygo X je zvonku síce kompaktné, no vo vnútri priestranné a plné prekvapení. S objemom až 231 litrov ponúka najlepší batožinový priestor vo svojej triede, ktorý je ako stvorený pre flexibilný životný štýl. Jeho premyslený dizajn umožňuje jednoduché nakladanie a súčasne pojme stredne veľký kufor a príručnú batožinu. Vo vašom Aygu X je priestor pre každodený život v meste aj mimo neho.

 • Sebaistota na každom kroku

  Buďte v meste sústredení a v bezpečí. Model Aygo X je vybavený množstvom rozšírených bezpečnostných funkcií, ktoré vám zaručia neustálu sebaistotu na cestách. T-Mate je spojením bezpečnostného systému Toyota Safety Sense* s ďalšími technológiami aktívneho riadenia a pomoci pri parkovaní, vďaka ktorým máte všetko pod kontrolou. Či ste práve diaľnici, jazdíte po meste alebo parkujete – s modelom Aygo X ste v bezpečí a v dobrých rukách.

Celá obrazovka Zbaliť
* Štandardné vybavenie vo všetkých stupňoch výbavy.