1. Nové vozidlá
  2. Konektivity

VŽDY V SPOJENÍ, VŽDY V OBRAZE

Toyota bZ4X ponúka skvelý multimediálny systém Toyota Smart Connect s mapami a dopravnými informáciami v reálnom čase, rovnako ako aktualizáciu ciest a dostupnosti parkovacích miest, vždy aktuálne prostredníctvom bezdrôtovej technológie aktualizácie. Inteligentný kokpit udržuje neustálu synchronizáciu medzi vašim telefónom a vozidlom. Aplikácia MyT vo vašom smartfóne je navrhnutá tak, aby uľahčila riadenie a otvára vám svet konektivity.

MyT aplikácia

Skontrolujte úroveň nabitia batérie vášho vozidla, naplánujte si nabíjanie alebo si prezerajte údaje o ceste, ako aj diaľkovo ovládajte svoje vozidlo.
ZISTIŤ VIAC

Bezdrôtové nabíjanie

Bezdrôtové nabíjanie vám ponúka úložný priestor pre váš smartfón s nabíjaním na cestách. Priehľadné veko znamená, že budete upozornení na akékoľvek notifikácie, vďaka čomu budete vždy v obraze.

Odomknutie/zamknutie dverí na diaľku

Po stiahnutí mobilnej aplikácie MyT a spárovaní s vozidlom môžete zamykať a odomykať dvere svojho bZ4X na diaľku bez potreby fyzického kľúča (pre vozidlá s alarmom je dostupné iba zamykanie).

Diaľkové ovládanie klimatizácie

Bez ohľadu na vzdialenosť medzi vami a vaším vozidlom vopred nastavte teplotu a naplánujte si spustenie klimatizácie, kúrenia alebo vyhrievania okien, volantu či sedadiel na diaľku prostredníctvom aplikácie MyT.