1. Nové vozidlá
  2. Praktické vozidlo
  • PRIESTOR PRE VŠETKO

    Aktívny životný štýl a rozrastajúce sa rodiny si vyžadujú vozidlo s priestorom a všestrannosťou, ktoré zvládne každú výzvu. Aj s celou rodinou na palube ponúka Corolla Touring Sports veľký a flexibilný batožinový priestor.

Všestrannosť pripravená na život

Corolla Touring Sports kombinuje hybridnú elektrickú technológiu s nízkymi emisiami so všetkým priestorom a praktickosťou, ktorú si môžete priať. Priestranný a pohodlný interiér dopĺňa flexibilný batožinový priestor vhodný aj pre rodiny, ktorý je pripravený na všetko, čo vám život prinesie. A to i zásluhou úplne plochej, obojstrannej podlahy batožinového priestoru, ktorá je navyše výškovo nastaviteľná. Po sklopení zadných sedadiel získate batožinový priestor s objemom 1606 litrov, ktorý je ideálny pre všetku výbavu spojenú s aktívnym životným štýlom. Vaše auto, vaša cesta
  • 5 sedadiel So sedadlami pre päť osôb a veľkorysým batožinovým priestorom s objemom 596 litrov, do ktorého sa zmestia štyri alebo päť veľkých kufrov, je Corolla Touring Sports v štandardnej konfigurácii veľmi praktická.
  • 3 sedadlá Potrebujete prepraviť dlhý, nepohodlný náklad? Zadné sedadlá sú delené v pomere 60/40, čím sa výrazne zväčšuje dĺžka batožinového priestoru a zároveň sa zachováva časť sedadiel v druhom rade.
  • 2 sedadlá Ani veľmi veľký náklad nie je problém. Celý druhý rad sedadiel môžete na diaľku sklopiť do roviny, čím vznikne jeden obrovský batožinový priestor s nízkou rovnou podlahou.
  • Batožinový priestor, ktorý sa sám otvára

    Žiť naplno len zriedka znamená cestovať naľahko. Keď máte plné ruky, budete radi, že Corolla má snímač bezdotykového ovládania pohybom nohy. S inteligentným kľúčom vo vrecku stačí mávnuť nohou pod zadným nárazníkom a batožinový priestor sa automaticky otvorí alebo zatvorí. A vďaka funkcii zatvorenia a uzamknutia bude pre vás rovnako jednoduché udržať svoje vecí v bezpečí.

Pripravený na všetko

Prispôsobivý batožinový priestor modelu Corolla zvládne všetko. Potrebujete viac miesta? Jednoducho spustite podlahu batožinového priestoru do spodnej polohy alebo sklopte zadné sedadlá do roviny pomocou jedinej páky. Obávate sa namočenia a zašpinenia koberca v batožinovom priestore? Otočte ho a získajte robustný živicový povrch vhodný pre psov, ktorý je ideálny aj na záhradné rastliny alebo mokrý surferský výstroj.